En İyi Poker Siteleri

En İyi Poker Siteleri

En iyi poker siteleri, güvenli oyun masalarını hazırlamış sitelerdir. En iyi siteler, denetlenen, bağımsız kurullar tarafından denetim altında tutulan sitelerdir. En iyi poker oyunları konusunda hizmet veren siteler, lisanslı yazılım şirketlerini tercih etmiş olan siteler, yasal yetki belgesi ile çalışan sitelerdir. Kullanıcıları mağdur etmeyen, şeffaf oyun masalarını hazırlanmış siteler içinde tabii ki bu ifadelerin kullanılması mümkün olacaktır.

En İyi Poker Siteleri Özellikleri

İyi poker sitelerinin özellikleri lisans belgesi ve şirket ile başlamaktadır. Arkasından tercih edilen oyun sağlayıcı şirketleri gelmektedir. Oyun sağlayıcı şirketleri, lisanslı yazılım şirketleri arasından tercih edilmiştir. Farklı poker masaları hazırlanmıştır. Uygun limitler ile düşük ya da yüksek limitler ile poker oynama avantajının yaratıldığı görülmektedir. Bunun ile birlikte, Türkçe poker oyna anlayışı geliştirilmiş durumda bulunmaktadır. Mobil poker oynama imkanı yaratılmıştır. Anlaşılır oyun masaları gündeme getirilmiştir. Aresbet profesyonel krupiyer görevlendirmeleri yapılmıştır. Oyunlarda karşılaşılması muhtemel bir problem bulunmamaktadır. Tercih edilen altyapı şirketleri ile teknik problem yaşanma ihtimali yoktur. Takılma ya da donma probleminin yaşanması mümkün değildir.

Rakeback Bonusu Veren Siteler

Rakeback bonusu veren siteler online poker oyunları konusunda hizmet veren sitelerdir. Poker oyunlarında alabileceğiniz özel promosyon seçeneklerinden bir tanesi, rakeback bonusu olarak karşınıza çıkacaktır. Nedir rakeback bonusu? Poker oynamak amacı ile masalara ödediğiniz komisyon miktarının sizleri geri verilmesi anlamına gelmektedir. Tabi ki ödediğiniz komisyon miktarının tamamı değil, belirli bir oranı sizlere promosyon olarak verilmektedir.

Rakeback Bonusu Nedir Nasıl Alınır?

En iyi poker siteleri kullanıcılara rakeback promosyon seçeneğini vermeye devam etmektedir. Peki rakeback bonusu nedir nasıl alınır? Masa komisyonlarının geri alınması, belirli bir oranda geri alınması amacıyla hazırlanmış bir promosyon seçeneğidir. %50, 60, 65 hatta %70 oranında veren sitelerin bulunduğu görülmektedir. Ödediğiniz komisyon miktarının neredeyse tamamına yakınını, promosyon olarak geri alabilirsiniz. Nasıl alınmaktadır? Bazı sitelerin rakeback promosyon seçeneğini otomatik olarak kullanıcı hesaplarına aktardığı görülmektedir. Buna karşılık bazı oyun sitelerine baktığınızda ise, canlı destek bölümleri devreye girmektedir. Kullanıcıların, masa komisyonu ödedikten sonra, promosyonu elde etmek amacı ile canlı destek ile görüşmektedir. Promosyonu talep edip almaktadır. Alınan promosyonun poker oyunlarında kullanılması ve para kazanılması mümkündür. Alınan promosyon hesaplarda biriktirildikten sonra, çevrim işlemine müteakip nakit olarak çekilebilir. Çevrim işleminin yapılmasında yine poker oyunları kullanılacaktır. Bu işlemin gerçekleştirilmesi ile birlikte, hesapta biriken rakeback promosyonu nakit olarak çekilebilir. Klasik para çekme talimatları kullanılacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın