Aresbet Para Çekme

Aresbet Para Çekme

Aresbet para çekme işlemini her gün yapabilirsiniz. Bu sitede kazandığınız paraları, her saat vereceğiniz talimat ile geri alabilirsiniz. Ne yapmalısınız? Nelere dikkat etmelisiniz? Hangi yöntemleri kullanabilirsiniz? Ne kadar para çekme işlemi yapabilirsiniz? Komisyon ödeyecek misiniz? Bu ve benzer şekilde çoğaltabileceğiniz soruların tamamına, bu yazı içeriğinde cevap vermiş durumda bulunmaktayız.

Aresbet Para Çekme Ödeme Kuralları

Aresbet ödeme kuralları dahilinde hareket etmektedir. Burada bahsedilecek kurallara uygun para çekme talimatı verdiğinizde, hiçbir sorun yaşamadığınızı göreceksiniz. Hesap açacak, para yatıracak, kullanacak, minimum 1 defa para kazanacak, minimum 1 defa para kazandıktan sonra para çekme talimatı verecekseniz. Site bunun gerekçesini kara para aklama politikası olarak gündeme getirmiştir. Sadece kendi adınıza ve soy adınıza kayıtlı hesaplara para çekme talimatı vereceksiniz. Eşiniz de olsa, bir akrabanız ya da tanıdığınız da olsa, hiçbir şahsın adına ve soyadına ait hesaplara para çekme talimatı veremezsiniz. Para çekme talep formunu siz doğru bir şekilde dolduracaksınız. Aresbet sitesine eksik, hatalı ya da yanlış bilgi girmeyeceksiniz. En düşük ödeme miktarı dahilinde, en yüksek ödeme miktarı dahilinde para çekme talimatı vereceksiniz. Aşağıda belirtilen limitlerin altında ya da yine aşağıda belirtilen limitlerin üzerinde vereceğiniz para çekme talimatlarının kabul edilme ihtimali bulunmamaktadır.

Aresbet Ödeme Yöntemleri Ve Limitleri

Aresbet ödeme yöntemleri ve limitleri konusunda hızlı, seri ve güvenli hareket eden, uygun limitler ile çalışan bir sitedir. Havale ile ödeme yapılmaktadır, EFT ile ödeme yapılmaktadır, papara ile ödeme yapılmaktadır. Havale, EFT ve papara sistemlerinde geçerli olacak şekilde, en düşük ödeme miktarının 200 Türk Lirası olduğu görülmektedir. Havale, EFT ve papara sistemlerinde geçerli olacak şekilde, en yüksek ödeme miktarının günlük 25.000 Türk Lirası olduğu görülmektedir. Tek seferde 25.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz. 3 seferde her bir işlem arasında 2 saat geçecek şekilde ancak, toplam değeri 25.000 Türk Lirasını aşmayacak şekilde para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Aresbet Ödemede Komisyon Alıyor mu?

Aresbet para çekme işlemini gerçekleştirdiğinizde, vereceğiniz talimatın gerçekleşme süresi maksimum 20 dakika olacaktır ve talimat net bir şekilde gerçekleşecektir. Diğer bir ifade ile aresbet ödemede komisyon alıyor mu? Hayır ödemelerden komisyon alan bir site değildir. 200 Türk Lirası ya da 5.000 Türk Lirası ya da tek seferde 25.000 Türk Lirası para çekme talimatı vermeniz önemli değildir. Hiçbir parasal değerde ve hiç bir sistemde alınan bir komisyon bulunmamaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın