Aresbet Güvenilir mi?

Aresbet Güvenilir mi

Aresbet güvenilir mi? Gibi bir soru gündeme getirdiğinizde, farklı açılardan siteyi ele almanız gerekecektir. Sizler adına yapılan araştırmada, aresbet sitesinin güven kriterlerinin sağladığı gözlenebilmiştir. Neden aresbet sitesi hakkında, güvenli yabancı bahis sitesi gibi bir ifadenin kullanıldığını bu yazıyı okuduktan sonra anlayacaksınız. Yasal özelliklerden güvenlik programlarına kadar farklı ifade edilir. Sizler ile paylaşacağız, siteyi güvenilir yapan özellikler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Aresbet Güvenilir mi? Yasal Özellikleri

Aresbet yasal özellikleri güvenilir mi? Sorusunun ilk aşamasını meydana getirmektedir. Bakıldığında şirket kurulup, kurulmadığı araştırıldığında, karşınıza JajaEmmi B.V. isimli bir şirketin çıktığı görülebilmektedir. Bu şirketin adresine bakıldığında, Hollanda Antilleri üzerinde kurulduğu tespit edilmektedir. Ticari kimliğine bakıldığında, bu ülkenin ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı düzeninden ticari sicil kaydının alındığı tespit edilmektedir. Lisans belgesi araştırıldığında, lisans belgesinin Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme komisyonu üzerinden alındığı ve belge numarasının 16 68 olduğu tespit edilmektedir. Lisans ile çalışan, lisans ve şirket bilgisi, resmi anlamda uluslararası piyasada kabul edilen bir site ve bir şirket karşınızda durmaktadır.

Aresbet Güvenlik Programları

Aresbet güvenlik programları ile de güvenilir site anlayışını desteklemektedir. Kullanılan güvenlik programları, veri koruma sistemleri, şifreleme programları gibi seçeneklerden meydana gelmektedir. Comodo SSL ile çalıştığı görülmektedir, PCI ile çalıştığı görülmektedir, 3D Secure ile çalıştığı görülmektedir. Klasik uygulamaların zaman aşımı ya da güvenlik kalkanı, ip tanımlama sistemi ya da hesap onayı, hesap doğrulama gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Görüldüğü kadarıyla bir sitede olması gereken tüm özelliklere sahiptir.

Aresbet Gizlilik Politikası

Aresbet güvenilir mi? Sorusunda bakılan ve görülen özelliklerden bir tanesi de, aresbet gizlilik politikası olacaktır. Nedir? Ne anlama gelir? Bilgi paylaşımı yapılan bir sitedir. Yapılmak zorunda olunan bir sitedir. İstenmesi durumunda belge gönderilen ya da belge göndermek zorunda olunan bir sitedir. Gizlilik politikası bu aşamada devreye girmektedir. Tüm bilgi ve belgelerin sistemde, veri tabanında kayıt altında tutulduğunu göstermektedir. 3. şahıslar olarak bilinen, kabul edilen ya da değerlendirilen gerçek ve tüzel kişiliklere, bilgi ve belge paylaşım işlemi yapılmamaktadır. Site ve müşteri ile arasında kalacak bilgi ve belge anlayışı geçerlidir. Talep gelmesi durumunda dahi, özel sektöre ya da kamu sektörüne herhangi bir bilgi ve belgenin gönderilmesi mümkün değildir. Kişisel verilerin korunması kanunu hükümleri kapsamında, gizlilik politikası bölümü meydana getirilmiştir. Şirketin ve sitenin yasal sorumluluğu ortaya konulmuştur. Bu sorumluluklar kapsamında hareket edildiği görülmektedir. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın